1. Zapytane na wykonanie usługi pod nazwą: „Odebranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych z Urzędu Gminy w Pacynie oraz gminnych jednostek organizacyjnych w 2021 roku”.
  2. Zapytane na wykonanie usługi pod nazwą: „Dostarczenie i wdrożenie systemów informatycznych na potrzeby Referatu Finansowego Urzędu Gminy w Pacynie.”  (Zapytane na wykonanie usługi pod nazwą: „Dostarczenie i wdrożenie systemów informatycznych na potrzeby Referatu Finansowego Urzędu Gminy w Pacynie." - wersja MS WORD).
  3. Zapytanie ofertowe: "Wykonanie dokumentacji projektowo - kosztorysowej dla rozbudowy, przebudowy i zmiany sposobu użytkowania istniejącego budynku mieszkalnego na budynek użyteczności publicznej wraz z niezbędną infrastrukturą, zlokalizowanego w miejscowości Pacyna, ul. Wyzwolenia, na działce  nr ewid. 58/2".  

      Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty: "Wykonanie dokumentacji projektowo - kosztorysowej dla rozbudowy, przebudowy i zmiany sposobu użytkowania istniejącego budynku mieszkalnego na
      budynek użyteczności publicznej wraz z niezbędną infrastrukturą, zlokalizowanego w miejscowości Pacyna, ul. Wyzwolenia, na działce  nr ewid. 58/2".

 

  

 

 

Informacje o dokumencie:
  • Informację wprowawdził(a) do BIP: Dutkowska Jolanta
  • Data udostępnienia w BIP: 2021-01-18 09:39:43
  • Informacja zaktualizowana przez: Dutkowska Jolanta
  • Data ostatniej aktualizacji: 2021-05-27 14:14:56
  • Liczba odsłon: 3279
  • Historia dokumentu:

[Liczba odsłon: 1501889]

przewiń do góry