1. Zapytanie ofertowe:  Odebranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych z Urzędu Gminy w Pacynie oraz z gminnych jednostek organizacyjnych w 2020 r.
 2. Zapytanie ofertowe na zadanie: "Wznowienie granic działki drogowej nr 20, obręb geodezyjny
  Łuszczanówek i działki nr 82 obręb geodezyjny Rakowiec".

   
 3. Zapytanie ofertowe:  Odebranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych z Urzędu Gminy w Pacynie oraz z gminnych jednostek organizacyjnych w 2020 r.
 4. Zapytanie ofertowe na zadanie: "Zakup i transport kruszywa z kamienia polnego na utrzymanie dróg gminnych na terenie Gminy Pacyna".
 5. Zapytanie ofertowe na zadanie: "Zakup i transport kruszywa betonowo-ceglanego na utrzymanie dróg gminnych na  terenie Gminy Pacyna".
 6. Zapytanie ofertowe na zadanie: "Zakup oprogramowania antywirusowego na potrzeby
  Gminy Pacyna".


  Klauzula informacyjna (Wersja MS WORD *.docx)

  Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty na: "Zakup oprogramowania antywirusowego na potrzeby
  Gminy Pacyna".
 7. Zapytanie cenowe na zadanie: "Zakup sprzętu komputerowego w ramach programu Zdalna Szkoła Plus"
 8. Zapytanie ofertowe na zadanie: " Zakup i dostawę materiałów budowlanych dla realizacji zadania „Remont kuchni , łazienki, pomieszczenia socjalnego oraz rynien budynku strażnicy OSP Janówek”
 9. Zapytanie ofertowe na zadanie: "Wymiana instalacji elektrycznej i odgromowej w budynku strażnicy OSP Janówek"
 10. Zaproszenie do składania ofert na zadanie: "Program usuwania wyrobów zawierających azbest na terenie Gminy Pacyna."

                    Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty na: "Program usuwania wyborów zawierających azbest na terenie Gminy Pacyna"

 1. Zapytanie ofertowe na: zakup i dostawę materiałów budowlanych dla realizacji zadania: "Remont kuchni, łazienki, pomieszczenia socjalnego
  oraz rynien budynku strażnicy OSP Janówek"

         - załącznik nr 1 - formularz ofertowy,
         - załącznik nr 2 - projekt umowy
     - Klauzula informacyjna
       Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty
   
 2.  Zapytanie ofertowe na zadanie pn" "Wymiana instalacji elektrycznej i odgromowej w budynku strażniczy OSP Janówek"  
         - załącznik nr 1 - formularz ofertowy,
         - załącznik nr 2 - projekt umowy  
         - sprostowanie do zapytania ofertowego
       -
  Klauzula informacyjna
  Zawiadomienie o unieważnieniu postępowania
   
 3. Zapytanie ofertowe na zadania pn. : „ Zagospodarowanie terenu przed obiektem zabytkowym w miejscowości Luszyn” współfinansowanego w ramach „Mazowieckiego Instrumentu Aktywizacji Sołectw Mazowsze 2020”. (Wersja MS WORD *.docx)
 4. Zapytanie ofertowe na zadania pn.:„Remont dachu świetlicy wiejskiej w miejscowości Robertów” współfinansowanego w ramach „Mazowieckiego Instrumentu Aktywizacji Sołectw Mazowsze 2020”.  (Wersja MS WORD *.docx)
 5. Zapytanie ofertowe na zadania pn.: „Docieplenie budynku świetlicy wiejskiej w miejscowości Remki” współfinansowanego w ramach „Mazowieckiego Instrumentu Aktywizacji Sołectw Mazowsze 2020”.  (Wersja MS WORD *.docx)
 6. Zapytanie ofertowe na zadania pn.: „Remont dachu świetlicy wiejskiej w miejscowości Robertów” współfinansowanego w ramach „Mazowieckiego Instrumentu Aktywizacji Sołectw Mazowsze 2020”. (Wersja MS WORD *.docx)
 7. Zapytanie cenowe na zadanie: "Zakup sprzętu w ramach programu - Kraszewski. Komputery dla bibliotek 2020”. (Wersja MS WORD *.docx)
 8. Zapytanie cenowe na zadanie: „Odśnieżanie dróg gminnych  na terenie gminy Pacyna w sezonie zimowym 2020/2021” ( Zapytanie cenowe na zadanie: „Odśnieżanie dróg gminnych  na terenie gminy Pacyna w sezonie zimowym 2020/2021” - Wersja MS WORD *.docx)
 9. Zapytanie ofertowe na: opracowanie dokumentacji kosztorysowo - projektowej zadania pn. „ Przebudowa drogi w miejscowości Model na działkach nr 86 i 95.” (Zapytanie ofertowe na zadanie pn: „ Przebudowa drogi w miejscowości Model na działkach nr 86 i 95.” - Wersja MS WORD *.docx)
 10. Zapytanie ofertowe: Dostawa paliwa (oleju napędowego i benzyny bezołowiowej) na potrzeby Urzędu Gminy w Pacynie w 2021 roku. (Zapytanie ofertowe: Dostawa paliwa (oleju napędowego i benzyny bezołowiowej) na potrzeby Urzędu Gminy w Pacynie w 2021 roku. - wersja MS Word).
  - Załącznik nr 1 - oferta cenowa.
  - Załącznik nr 2 - oświadczenie o spełnieniu warunków udziału w postępowaniu.
  - Załącznik nr 3 - oświadczenie  dotyczące jakości oferowanego paliwa.
  - Załącznik nr 4 - wzór umowy.
  - Klauzula informacyjna (Wersja MS WORD *.docx)

  Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty na "Dostawa paliwa (oleju napędowego i benzyny bezołowiowej) na potrzeby Urzędu Gminy w Pacynie w 2021 roku" ( Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty na "Dostawa paliwa (oleju napędowego i benzyny bezołowiowej) na potrzeby Urzędu Gminy w Pacynie w 2021 roku" - wersja MS WORD)

 11.  

Załączone pliki:
Informacje o dokumencie:
 • Informację wprowawdził(a) do BIP: Busler Damian
 • Data udostępnienia w BIP: 2020-01-29 22:12:55
 • Informacja zaktualizowana przez: Busler Damian
 • Data ostatniej aktualizacji: 2021-01-29 14:32:01
 • Liczba odsłon: 7160
 • Historia dokumentu:

[Liczba odsłon: 2575143]

przewiń do góry